Ogłoszenie

Pierwszy event na naszym forum pojawi się wtedy kiedy zakończą się wszystkie prowadzone misje.
Zachęcam do przejmowania Postaci Fabularnych.
Gwarantujemy możliwość uczestniczenia w ciekawych misjach

#1 2011-08-09 22:03:28

Kuroki

http://img836.imageshack.us/img836/848/wyrzutek.png

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 577
Punktów :   
Przydomek: Brak
Rodzaj Magii: Magia Ostrza "Nekomanta"
Punkty Magii: 240
Gildia: Brak
Rodzina: Brak

System Walk

http://img807.imageshack.us/img807/3631/graybeatsgray.jpg

System walki czyli... Jedna z najważniejszych rzeczy na forum. Na naszym pbf system walki jest trochę inny, lecz mam nadzieje, że ogarniecie

Z pewnością na większości forach "Play by forum" spotkaliście się z systemem:

    Player 1
    Player 2
    MG
    Player 1/2
    Player 1/2

Na tym forum system walki jest lekko zmodyfikowany, ale dzięki temu znacznie lepszy. Wygląda on tak:

    Gracz 1(ATAK)
    Gracz 2(OBRONA)
    Mistrz Gry(OCENA)
    Gracz 2(ATAK)
    Gracz 1(OBRONA)
    Mistrz Gry(OCENA)

Czemu jest taki? Wytłumaczę to. W Fairy Tail bardzo rzadko się zdarzało, aby podczas walki ktoś atakował zamiast się bronić kiedy np. kiedy został zaatakowany z Lodowego Pocisku. A teraz czas na przykładową walkę. Żeby było łatwiej nazwijmy Gracza 1 Seisu, Gracza 2 Keiko, a Mistrza Gry Ksilan

Seisu:
Popatrzyłem na Keiko. Wziąłem nóz do ręki i cisnąłem nim w nią. Celowałem w brzuch. Po tym natychmiast z lodu stworzyłem sobie lodowisko by przyśpieszyć swoje poruszanie. Przemieszczałem się za moją rywalkę. Kiedy już tam się znalazłem natychmiast stworzyłem z lodu wilka,który zaczął szarżować na Keiko.

Keiko:
Kiedy ujrzałam nóz lecący z wielką szybkością w moją stronę. Natychmiast rzuciłam shurikena, aby go odbić. Potem , wyjęłam swój szkicownik i namalowałam wielką statuę pandy, która błyskawicznie pojawiła się za mną. Nie chciałam nim atakować, ale użyłem ich do obrony przed lodowym wilkiem.Po defensywnym ruchu odwróciłam się w stronę przeciwnika czekając na jego następny ruch.

Ksilan:
Nóz odbił się od shurikena. Keiko dzieki narysowanej przez siebie pandzie obroniła się przed lodowym wilkiem Seisu, dzięki czemu cała taktyka jej rywala szlag trawiła. Keiko została nietknięta

Keiko:
Po udanej defensywie od razu przeszłam na ofensywę. W szkicowniku błyskawicznie narysowałam czerwonego smoka, który z niego wyleciał i leciał wprost na Seisu. Kiedy mój rywal był skupiony na smoku ja narysowałam ptaki, na których były ponaklejane wybuchające notki, po czym leciały od tyłu na niego

Seisu:
Kiedy ujrzałem, że Keiko zaczyna rysować coś w szkicowniku błyskawicznie z lodu stworzyłem lodową skorupę, która stała naprzeciw mnie.

Ksilan:
Seisu uniknął smoka narysowanego przez Keiko swoją lodową skorupą, lecz nie spodziewawszy się lecących na niego "wybuchowych" ptaków mocno oberwał wybuchem, który przedarł się przez tył, który był dziórą w obronie Seisu.


http://img855.imageshack.us/img855/9449/66796d897d14622de3f4edf.jpg

Offline

 
Buttony


Surfer - PBF o Fairy Tail

Surfer - PBF o Pokemon
Toplisty

PBF - Toplista gier PBF BEST PBF - najlepsze polskie pbf rpg

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl