Ogłoszenie

Pierwszy event na naszym forum pojawi się wtedy kiedy zakończą się wszystkie prowadzone misje.
Zachęcam do przejmowania Postaci Fabularnych.
Gwarantujemy możliwość uczestniczenia w ciekawych misjach

#1 2011-08-10 17:39:16

 Hitoshi

Moderator

18717264
Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 197
Punktów :   
Rodzaj Magii: Tajemnicza Magia Cienia
Punkty Magii: 225
WWW

Poradnik



http://img163.imageshack.us/img163/5341/sfury.jpg

Postanowiłem napisać poradnik, żeby nowi nie ginęli we mgle i po to, żeby ludzie, którzy są zieloni nie zakładali KP, w których jest po 15 Magii...

Najpierw trzeba zaakceptować regulamin!  Jak tego nie zrobisz to nie ma gry!
A z tego co widzę to zrobiłem to tylko ja i Kaine...

Co potem? Oczywiście : robienie KP

A teraz jakieś informacje i zasady jak to robić:

1.Imię i Nazwisko powinno być klimatyczne. Ksywa też.

2.Co do wieku to radzę brać przedział 15-19.

3.Magia: Można wziąć tylko jedną! Możesz prosić, błagać, wysyłać pieniądze, robić inne rzeczy, NIE! JEst tylko jedna magia na początek!

4.Przynależność: Radzę pozostawić pustą. Zawsze można się zapisać później. Poza tym, moim zdaniem tylko administracja ma możliwość przydzielania kogoś.

5.Co do ekwipunku to radzę wziąść jakiś miecz, kij, coś w ten deseń.

6.Charakter:  Co najmniej trzy zdania... Jeśli będziecie pisać coś w stylu:

"Jest naprawdę crazyyy!!! Jest szalony, nie myśli normalnie. Chce każdego zabić, jest crazyyy!!!!

To gwarantuję wam bana...

7.Wygląd: Można opisać, ale zazwyczaj na avatarze jest...

8.Historia: Rzecz najważniejsza. Nie obchodzi mnie to czy : macie chorego kotka i nie możecie napisać. Możecie gadać, że boli was ręka. Każda próba z "jestem dyslektykiem" też nie przejdzie. Ma być i koniec. MOŻECIE PRÓBOWAĆ, SZKODA, ŻE NIC TO NIE DA. LEPIEJ NAPISAĆ DLA SPOKOJU!
Historia powinna opisywać trchę postać, jej cele, żeby wszystko było na jakiejś podstawie. A nie:

"Pochodzi z bogatej/biednej rodziny. Jego celem jest zdobycie forsy/mocy. KONIEC"

Ludzie, rozpiszcie się! Nie potraficie? Trudno : Forum będzie lepsze bez was! Czemu? Bo jak nie umiesz sklecić kilkunastu zdań to bedziesz pisał posty po 10 wyrazów!

Świetnie, przebrnęliście przez fazę "KP". Czekajcie na akcept, czytajcie uwagi adminów, poprawiajcie to!

A co dalej? Bo ja nie wiem... Zrób sobie KZ, czyli Kartę Zaklęć, wymyśl sobie 5 czarów, ich nazwy mogą być angielskie(aczkolwiek mile widziane japońskie). Opisz je dokładnie, aby administracja była pewna o co chodzi, a podczas walki/misji nie było problemów. Nie można też tworzyć czarów typu:

"Zabija przeciwnika natychmiast"

Bez przesady, skupcie się na defensywie, pułapkach etc. To często najgroźniejsza broń. A tarcza każdemu może pomóc. Administracja da wam znać kiedy skończycie KZ. Czy zrobi to na PW, GG, bądź napisze w wątku, to zależy od jej nastroju, bądź osoby(czy ją znają etc.)

A co dalej? Bierz udział w sparingach, zapisz się do gildii, rób misje! Masz mnóstwo rzeczy do wyboru. Kiedy zdobędziesz trochę klejnotów idź do sklepu i kup sobie jakieś bronie. Często o zwycięstwie może zaważyć nawet siekiera czy widły. Pewnie wielu z was tak nie uważa, ale przecież to wojownik jest bronią, musicie o tym pamiętać.

Jak się rozwijać?  Sprawa nieco inna, od tego są PM. PM - Punkty Magii. Jeśli ktoś bedzie miał ich trochę na koncie to możliwe będzie przeprowadzenie treningu, aby poznać nowy czar, a czasem nawet magię. To zależy od was, od waszych mózgów, a nie ode mnie.

Zyczę powodzenia każdemu! Ludzie, weźcie to sobie do serca, naprawdę. Napisałem to dla was, nie dla siebie...



Misjodawca złotego stopnia(0, S, S+). Chcesz misję? Pisz PW/GG

Offline

 
Buttony


Surfer - PBF o Fairy Tail

Surfer - PBF o Pokemon
Toplisty

PBF - Toplista gier PBF BEST PBF - najlepsze polskie pbf rpg

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl